Kontakt: Skontaktuj się z nami!
Jesteś tutaj: Home \ Kontakt
Kancelaria INVICTUS
Formularz kontaktowy
Za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej, gromadzimy dane osobowe użytkowników strony, a następnie przetwarzamy je, aby odpowiedzieć na Państwa zgłoszenie/zapytanie. Bezpośrednio po zakończeniu kontaktu (poprzez telefon czy e-mail)  dane osobowe zostaną usunięte, chyba że będą Państwo zainteresowani dalszą współpracą z nami – wtedy Państwa dane osobowe będą przetwarzane także do celów prowadzenia obsługi prawnej, celów rachunkowych oraz dochodzenia ewentualnych roszczeń przez Kancelarię Invictus sp. z o.o.

Oh snap! Name field can't stay empty.
Oh snap! There was a mistake when writing a e-mail.
Oh snap! Subject field can't stay empty.

Oh snap! This field can't stay empty.
Niestety, Twoja wiadomość nie została wysłana.
Dziękujemy. Twoja wiadomość została wysłana!

*Powierzam oraz dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie danych (również w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania) przez Kancelarię Invictus sp. z o.o., w celach związanych z przedstawianiem informacji handlowych i promocji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.). Kancelaria Invictus sp. z o.o., jako administrator danych, jest zobowiązana do podjęcia środków zabezpieczających zbiór danych w myśl przepisów art. 36–39 w/w ustawy.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o celu zbierania danych osobowych, dobrowolności ich podania, prawie wglądu do swoich danych osobowych i możliwości żądania uzupełniania, uaktualnienia, poprawienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
Informacje kontaktowe

Kancelaria INVICTUS

NIP: 8992816512 KRS: 0000674288 REGON: 367077314
Kapitał zakładowy 20 000, 00 zł w całości opłacony